Služby

 • Analýza webu ZDARMA

Zanalyzujeme Vaše webové stránky z pohledu optimalizace pro vyhledávače a nalezneme v nich ihned nedostatky, na které programátoři, webmasteři a SEO konzultanti zapomněli. Navrhneme Vám také řešení, jak tyto chyby upravit. Snadno tak zjistíte, jak špatný web vlastně z technického hlediska máte dle nejnovějších poznatků o chování a hodnocení internetových vyhledávačů, jako je Seznam.cz a Google.

 

 • Registrace do katalogů

Registrace do katalogů je jedním ze základních pilířů SEO (optimalizace pro vyhledávače). Díky registracím do katalogů Vaše stránky získají mnoho kvalitních zpětných odkazů. To poté může vést ke zlepšení pozic ve vyhledávačích a ke zvýšení návštěvnosti.

 

SEO služby

 • Analýza a návrh klíčových slov

 Pro Vaši www stránku navrhneme ty nejlepší klíčová slova směrem k hledanosti a konkurence schopnosti.

 

 • Analýza konkurence

Jedná se základní informace o obsahu vybraných webů konkurence, kde vyhodnotíme web vzhledově i technicky. Přineseme Vám přehled hlavních kladů a záporů jak obsahu, tak i netextového obsah. Výsledky povedou k vylepšení Vašich www stránek a využití slabých míst konkurence ve vlastní prospěch.

 

 • Vytvoření odkazového portfolia

Kvalitní linkbuilding či jinak také budování zpětných odkazů je dlouhodobá činnost, při které se snažíme zajistit maximum zajímavých zpětných odkazů z různých zdrojů, bez nichž ztrácí každá prezentace ve výsledcích vyhledávání smysl.

 

 • Pravidelné reportování výsledků

 Díky pravidelným reportům naších prací budete vždy vědět, co se již provedlo a co nás ještě čeká.

 

 • Zrychlení webu

Zdlouhavé načítání webu může v mnoha případech odradit návštěvníky. Především v dnešní uspěchané době hraje čas velkou roli. Je potřeba také myslet na to, že i vyhledávače sledují rychlost načítání webových stránek a v případě jejich zdlouhavého načítání může dojít k určitým postihům. Vaše stránky co nejvíce zrychlíme.

 

 

SEM služby

 • Analýza

Jsou Vaše kampaně nastaveny skutečně optimálně a výkonně? Využívají veškerý svůj potenciál? Vyžádejte si jednorázovou analýzu, která praktickým způsobem posune Vaše kampaně k efektivitě. Připravíme přehledné vyhodnocení, srozumitelný výčet nedostatků, odůvodněné návrhy na změny. 

 • PPC kampaň

Navrhneme vám vhodné strategie, nastavíme správné cíle a budeme postupně zvyšovat výkon tohoto marketingového kanálu. Díky průběžné optimalizaci a vylepšování těchto kampaní získáme z těchto kampaní maximum.

 

 • Adwords

 Navrhneme vám vhodnou strategii v reklamním systému Adwords, nastavíme správné cíle a budeme postupně zvyšovat výkon tohoto marketingového kanálu.

 

 • Sklik

Navrhneme vám vhodnou strategii v reklamním systému Sklik, nastavíme správné cíle a budeme postupně zvyšovat výkon tohoto marketingového kanálu.

 

 • Placené bannery a odkazy

Zajistíme Vám nejlepší reklamní pozice na podobných a konkurenčních webech, které Vám přinesou další návštěvníky.

 

 • Sociální kampaně

Připravíme, navrhneme a nejlépe nastavíme kampaň na Facebooku pro žádané cílové publikum. Samozřejmostí je průběžná optimalizace a vylepšování těchto kampaní. Po ukončení kampaně vyhotovíme detailní výsledky.

 

 

Sociální sítě

Google+

tvorba profilového fota

tvorba hlavního fota

správa sociální sítě

Youtube

tvorba profilového fota

tvorba hlavního fota

správa sociální sítěNahoru